Usługi Budowlano Remontowe Krzysztof Paszkowski

Realizujemy kompleksowe zlecenia od projektu budowlanego, fundamentów, aż po dach i odbiór gotowego budynku. Jesteśmy firmą posiadającą długoletnie doświadczenie w budownictwie tradycyjnym jak i drewnianym. Współpracujemy z firmą Lech-Bud od wielu lat , razem podejmiemy się nawet najbardziej złożonych projektów.


Kontakt

Usługi Budowlane Krzysztof Paszkowski
Telefon: 501514083
E-mail:krzysztofdt@gmail.com


Dudowa domu w stylu wiejskim


Domy w stylu wiejskim

Budujemy domy w stylu rustykalnym domy rustykalne mają ciepły, swojski klimat. Nie znajdziesz w nich ani blichtru, ani bogactwa. Za to są one pełne naturalnych, pięknych surowców, takich jak na przykład drewno, kamień. To jest właśnie najlepsza charakterystyka domów rustykalnych. Budujemy domy z naturalnych surowców. Stosujemy naturalne metody wykończenia drewna takie jak opalanie drewna , stosujemy tradycyjne techniki budowlane, jednocześnie stosujemy aktualne i nowoczesne metody wykonawcze. Posiadamy długoletnie doświadczenie w budowie takich domów.


Budowa Domy w stylu rustykalnym


Domy w stylu wiejskim

W Polsce wzorem dla domów rustykalnych stają się stare, szlacheckie dworki i chaty na podobieństwo których budowane i urządzane są tak zwane „wiejskie wille”. Buduje je się przede wszystkim z wykorzystaniem naturalnych materiałów – przede wszystkim drewna i kamienia , prostymi, funkcjonalnymi meblami, stonowanymi barwami. Ten trend sprawdza się najlepiej w przypadku domów drewnianych, zwłaszcza położonych pod miastem, chociaż może być stosowany i w murowanych budynkach – zawsze jednak przy urządzaniu wnętrza należy pamiętać o drewnianych akcentach. Drewniane, charakterystyczne meble o prostych formach oraz drewniana lub kamienna posadzka pomogą nadać pokojom odpowiedniego charakteru. Drewno we wnętrzach rustykalnych może być „niedoskonałe”, z widocznym usłojeniem – im naturalniejszy efekt, tym lepiej.Konstrukcja domów rustykalnych

Domy rustykalne pasują do charakteru ludowej architektury regionalnej.
Konstrukcja domów może być z bali drewnianych , konstrukcji szkieletu drewnianego jak też murowana lub połączenie tych wszystkich technologii .
Rustykalny dom może być zaprojektowany z wykorzystaniem kamienia.


Budowa domów w technologii tradycyjnej murowanej