Domki letniskowe cena


Zakres prac


Cena domku letniskowego całorocznego w stanie surowym zamkniętym to : 1400zł – 1800zł netto za 1m2 , metry kwadratowe liczone w zarysie budynku cena dotyczy kosztu wykonania robocizny + materiał i zawiera koszt wykonania fundamentów - dotyczy domów od 70m2 do 130m2 z poddaszem użytkowym, domy parterowe będą droższe o ok. 150-250 zł za m2 powierzchni podłogi. Stan surowy zamknięty to - Dom całkowicie wykończony od zewnątrz.

Cena do 60 km od siedziby firmy, powyżej 60 km ceny będą wyższe o ok. 150 zł/m2.

Lech bud kontakt


Cena budowy uzależniona jest od szeregu czynników takich jak: rodzaj prac, ich wielkość i zróżnicowanie, warunki realizacji, typ obiektu itp. Mogą one podlegać indywidualnym negocjacjom. Wartość robót określana jest tylko i wyłącznie na podstawie projektu oraz wytycznych inwestora.

Warto pamiętać, że kosztorys powstaje na podstawie projektu oraz szczegółowego określenia zakresu prac i materiałów szczególnie przy pracach wykończeniowych to właśnie szczegółowe ustalenia z inwestorem powinny jasno określić, co powinno zostać zrobione, w jakiej ilości, technologii, i z jakiego materiału, w szczególności dotyczy to prac wykończeniowych.

Dlatego na początku budowy prościej jest sporządzić szczegółowy kosztorys stanu surowego.Aby wykonać wycenę budowy domu wymagany jest projekt konstrukcji .