Informacje - usługi ciesielskie mazury


Prace ciesielskie wykonuje już 27 lat w roku 1997 otworzyłem własną działalność - Usługi Ciesielskie Lech-Bud Nidzica na przestrzeni lat zyskaliśmy doświadczenie w budowie wszelakich konstrukcji drewnianych - więźb dachowych , altan , wiat , domów szkieletowych i innych konstrukcji z drewna .
Naszym atutem jest rzetelność i terminowość – świadczymy nasze usługi w atrakcyjnych cenach przy zachowaniu wysokich standardów jakości. Posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów w całej Polsce.Zakres prac

Budynki w systemie szkieletowym, konstrukcje dachów ( więźby ) , konstrukcje domów ryglowych, konstrukcje drewniane, ławy i fundamenty pod budynki jak też tarasy i schody.
Prace wykonujemy z własnego materiału jak i z materiałów inwestora ( powierzonych ). Bierzemy odpowiedzialność za materiały jak i mienie znajdujące się na placu budowy .

Praktyka

Zajmuje się ciesielstwem już od wielu lat, znajomość technologii oraz 27 letnia praktyka i zamiłowanie do konstrukcji drewnianych, pozwala mi wykonywać prace na najwyższym poziomie. Jako cieśla też pracuję z ekipą przy budowie każdego domu, dzięki temu każdy element konstrukcji jest pod moim nadzorem.

Gwarancja

Na usługi udzielamy wieloletnich gwarancji: - konstrukcja drewniana 25 lat . - Pokrycia dachowe, okładziny i inne roboty wykończeniowe - dwanaście Miesięcy od daty końcowego odbioru oraz 3 lata rękojmi.

Ceny

Cennik za usługi uzależniony jest od skali trudności wykonywanej pracy, ale ceny są przystępne - dla każdego, wykonuje kosztorysy ofertowe chętnie pomożemy Państwu w doradztwie i oszacujemy koszty.

Kosztorys materiałów

Żeby wyliczyć koszt materiałów musze mieć projekt budynku lub konstrukcji na podstawie którego mógłbym wyliczyć ilości materiałów oraz zastosowaną technologie .


Grzegorz Woźny


Domy szkieletowe unowa Domy szkieletowe załącznik Domy szkieletowe harmonogram prac